رویدادها

 

فراخوان طرح حمایت از تولید نیازمندی‌های فنی سازمان صداوسیما در داخل کشور

شرکت‌های فعال در حوزه الکترونیک و سخت‌افزار، می‌توانند با تکمیل فرم پیوست حداکثر تا تاریخ 25 آبان 1398، طرح پیشنهادی خود را برای تولید نیازمندی‌های فنی سازمان صداوسیما به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ارسال نمایند .

رئیس جمهور در اجلاس وزرای بهداشت منطقه مدیترانه شرقی: دست برادری و دوستی به سوی همه همسایگان دراز می‌کنیم

رئیس جمهور توجه ویژه دولت های یازدهم و دوازدهم به حوزه های سلامت و محیط زیست را افتخاری بزرگ دانست و تاکید کرد: طی 40 سال گذشته به طور متوسط سالانه 6 ماه بر امید زندگی مردم در ایران افزوده شده است.

حضور رئیس محترم مرکز در چهارمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی و اولین جایزه ملی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران

در مراسم افتتاحیه این کنفرانس، رئیس مرکز همکاریهای تحول و پیشرفت، معاونین وزیر نیرو، شهردار تهران و معاون سازمان محیط زیست و جمعی دیگر از مقامات دولتی، شرکتهای دانش‌بنیان، سازندگان تجهیزات نیروگاهی تجدیدپذیر و متخصصان این حوزه نیز حضور دارند.

دیدار ریاست مرکز از دوازدهمین جشنواره فناوری نانو

در سومین روز از جشنواره فناوری نانو، روز شنبه مورخ 98/7/20 آقای دکتر وطنخواه، رئیس مرکز همکاریهای تحول و پیشرفت ریاست جمهوری به همراه تعدادی از معاونین مرکز از جشنواره فناوری نانو که در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌گردید، بازدید نمودند.

سیاست فشار حداکثری آمریکا شکست خورد

حضرت آیت الله خامنه‌ای سیاست فشار حداکثری امریکا را سیاستی شکست خورده و بی‌فرجام خواندند و گفتند: امریکایی‌ها خیال می‌کردند با تمرکز بر فشار حداکثری به‌ویژه در زمینه اقتصادی، می‌توانند ایران را به نرمش و زانو درآورند، اما خودشان دچار زحمت و مشکل شده اند.


2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>