اخبار > فناوری هوش مصنوعی، ایستگاه فضایی، سلامت و ...(شماره 3)

 


فناوری هوش مصنوعی، ایستگاه فضایی، سلامت و ...(شماره 3)

July 6,2018

  • ربات معلق هوش مصنوعی به ایستگاه فضایی بین المللی ارسال می شود. لینک

 

July 5,2018

  • پلتفرم هوش مصنوعی شرکت چینیBaidu قصد دارد به پذیرش هوش مصنوعی در شرکت ها شتاب دهد.   لینک

 

BaiduBrain 3.0 یک پلت فرم متمرکز است که به شرکت ها کمک می کند تا به سرعت و به راحتی راه‌حل های هوش مصنوعی(AI) را با استعداد برنامه نویسی یا بدون آن به کار گیرند.

BaiduBrain 3.0فراهم آورنده 110 نوع قابلیت هوش مصنوعی است، از جمله تشخیص چهره، پردازش زبان طبیعی، درک ویدئو و ... . تمامی این قابلیت‌ها از طریق APIها و SDKهای منبع باز در دسترس هستند.

July 4,2018

  • شرکت چینیBaidu چیپ هوش مصنوعی به نام Kunlunمی سازد.  لینک

این شرکت اعلام کرده است که از سال 2011 ساخت این چیپ را بر روی FPGAآغاز کرده است و کانلون تقریبا 30 برابر سریعتر است. تراشه ها با فرآیند 14نانومترسامسونگ ساخته شده اند، دارای پهنای باند حافظه 512 گیگابایتی می باشند و قادر به 260 ترا عملیات در ثانیه با مصرف 100 وات می باشند.

July 4,2018

  • هوش مصنوعی می تواند به صدای حاصل ماشین آلات گوش کرده، وضعیت سلامت آنها را بررسی نماید. لینک

نویز حاصل از ماشین‌ها بیانگر وضعیت کار کرد آنهاست. با تکیه بر هوش مصنوعی می‌توان سریعتر، دقیقتر و ساده‌تر به مشکلات ماشین آلات پی برد.

 

July 4,2018

  • ابزار جدید هوش مصنوعی AliBaba می تواند در یک ثانیه هزاران آگهی تولید کند اما AliBaba می‌گوید این کار جایگزین انسان ها نخواهد شد.   لینک

 

July 3,2018

  • هوش مصنوعی AliBaba: بهتر از دستگاه های صنعتی استاندارد.   لینک

دستاوردی بزرگ برای Alibaba. برای اولین بار یک هوش مصنوعی بالاترین امتیاز از امتحان دانشگاه استنفورد را دریافت کرده است. این هوش مصنوعی به گونه ای طراحی شده تا همه معانی و محتوی جملات را درک کند.Alibabaبیش از 13 میلیارد دلار در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری کرده است تا منابع هوش مصنوعی را به تمام فن آوری ها و خدمات انقلابی جدید بسط دهد.

 

July 1,2018

  • پانزدهمین ماموریت تدارکاتی  SpaceXبه ایستگاه بین المللی شامل رباتی تعاملی برای خدمه به نام CIMONبوده است.  لینک1    لینک2       لینک 3

در این ماموریت از موشک Falconاستفاده شد و قبل از طلوع خورشید، حدود 2700 کیلوگرم محموله از جمله اولین ربات با هوش مصنوعی، موش های مشابه ژنتیکی یاmousetronautsبرای خدمه ایستگاه فضایی بین المللی ایستگاه ارسال گردید.

 

June 28,2018

  • بیل گیتس گفت: ربات های گیمر سازمان غیرانتفاعی ایلان ماسک نقطه عطفی در هوش مصنوعی ایجاد خواهند کرد.   لینک

June 26, 2018

  • این هوش مصنوعی می تواند شما را به بازیهای جام جهانی آینده متصل کند.   لینک

این فناوری فیلم هایی که توسط یک دوربین گرفته شده اند را به یک محیط سه بعدی متحرک بازسازی می‌کند که می‌توانید بصورت واقعیت افزوده تماشا کنید.

 

June 22, 2018

  • محققان با استفاده از هوش مصنوعی و NGS فلج مغزی را تشخیص دادند.   لینک

 

 

دریافت متن کامل  

شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧ - ١٧:٠٥


خروج