اخبار > افتتاح نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید

 


افتتاح نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید

نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید صبح امروز با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و مسوولین سایر دستگاههای مرتبط از جمله ریاست مرکز همکاریهای تحول و پیشرفت از ساعت 9 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح گردید.

در این نمایشگاه، صاحبان صنایع و شرکت‌ها در  ۶حوزه تخصصی:

1-    نفت، گاز و پتروشیمی؛

2-     صنایع معدنی؛

3-    صنایع دریایی؛

4-    خودرو؛

5-    لوازم خانگی و

6-    مخابرات،

تقاضاهای خود را معرفی خواهند کرد.

۲۱۰ شرکت بزرگ و فرادستی در حوزه‌های مذکور در فضای نزدیک به ۱۱هزار متر مربع، ضمن عرضه نیازها و کمبودهای خود، از صنعتگران، دانشگاهیان، کارگاه‌های کوچک، شرکتهای دانش بنیان و استارت‌آپ‌ها برای رفع این نیازها یاری می طلبند.

در این نمایشگاه همچنین شبکه فن بازار ملی ایران با ظرفیت هفت بروکر خود در این نمایشگاه حضور دارد و برای هماهنگی جلسات B2Bو تنظیم صورتجلسات و تفاهمات اولیه آماده خدمت رسانی است.

همچنین نظر به فعال شدن نهضت ساخت داخل براساس فرمایشات و تاکیدات مقام معظم رهبری، به منظور تسهیل و پشتیبانی ملی و فرابخشی از ساخت داخل و رونق تولید، در انتهای مراسم افتتاحیه، تفاهم نامه ای منعقد شد.

موضوع این تفاهم نامه، ایجاد ساز وکار همکاری، مشارکت، هم افزایی و هماهنگی اثربخش بازیگران محوری زیست بوم فناوری و نوآوری به منظور رفع نیازهای صنعت و حمایت از ساخت داخل و رونق تولید است.

 

 

پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨ - ١٦:٥٦
واژه های کلیدی:
فایل ضمیمه


خروج