اخبار > دیدار ریاست مرکز از دوازدهمین جشنواره فناوری نانو

 


دیدار ریاست مرکز از دوازدهمین جشنواره فناوری نانو

در سومین روز از جشنواره فناوری نانو، روز شنبه مورخ 98/7/20 آقای دکتر وطنخواه، رئیس مرکز همکاریهای تحول و پیشرفت به همراه تعدادی از معاونین مرکز از جشنواره فناوری نانو که در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌گردید، بازدید نمودند.
ایشان در ابتدا با آقای دکتر سرکار، دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو ملاقات نموده و سپس با حضور در نمایشگاه، از نزدیک با تعدادی از متخصصان و صاحبان غرفه ها دیدار کرده و از آخرین فعالیت ها و دستاوردهای آنان مطلع شدند. 
کسب رتبه چهارم دنیا در زمینه تولید علم نانو، 239 شرکت صنعتی و دانش بنیان، تولید بیش از 610 محصول و صادرات محصولات نانو به بیش از 40 کشور جهان، از دستاوردهای کشورمان در حوزه نانو می باشد.
ایشان همچنین در ضمن بازدید، با آقای زادبوم، رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران، آقای دکتر طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی ملاقات نموده و سپس در مراسم تقدیر از برترین محققان و موسسات پژوهشی برتر حوزه نانو که در سالن همایش اداری برگزار می شد، حضور یافتند.
مراسم تقدیر با حضور آقای دکتر زاهدی، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولان کشور و متخصصان و محققان حوزه نانو برگزار گردید. 
در این مراسم، ابتدا آقای دکتر سرکار سخنرانی داشته و سپس آقای دکتر رضایت گزارشی جامع از نحوه انتخاب و جزئیات فعالیت های انجام شده در راستای انتخاب محققان و موسسات پژوهشی برتر، ارائه نمودند.
در ادامه آقای دکتر زاهدی نیز سخنرانی داشته و از روند پیشرفت نانو در سالیان اخیر، ابراز رضایت نمودند.
در ادامه از 5 موسسه پژوهشی و دانشگاه برتر، 10 محقق برتر، یک محقق جوان برتر، دو طرح نوآورانه برگزیده و 3 مجله برگزیده تقدیر به عمل آمد.
 
 
يکشنبه ٢١ مهر ١٣٩٨ - ١٦:٣٧
واژه های کلیدی:
فایل ضمیمه


خروج