اخبار > تفاهم‌نامه همکاری بین مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت و گروه مپنا

 


تفاهم‌نامه همکاری بین مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت و گروه مپنا

با پیگیری معاونت امور انرژی و در ادامه تعاملات گذشته بین «مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری» و «گروه مدیریت پروژه‌های نیروگاهی ایران (مپنا)»، و علاقه‌مندی دو طرف به تعقیب موضوعات و همچنین گسترش حوزه‌های همکاری، ‌تفاهم‌نامه‌ای بین مدیران دو مجموعه در روز چهارشنبه دوم بهمن ماه سال جاری امضاء و مبادله شد. 
 
 
در مراسم مبادله این تفاهم‌نامه، رئیس مرکز همکاری‌ها، جناب آقای دکتر وطنخواه و مدیرعامل گروه مپنا، جناب آقای دکتر علی‌آبادی و همکارانی از بخش‌های مختلف دو طرف حضور داشتند و ضمن امضاء و مبادله این تفاهم‌نامه، به بیان نقطه‌نظرات خود برای تعمیق و گسترش همکاری‌ها پرداختند. 
 
این تفاهم‌نامه در راستای بهره مندی بیشتر ایران از ظرفیت های بین المللی در حوزه های مختلف تبادل دانش فنی و توسعه بازار تجهیزات پیشرفته مرتبط با حوزه‌های فناورانه مورد نظر در گروه مپنا مانند انرژی و ماهواره های مخابراتی، منعقد شده است. طراحی، ساخت و ارتقاء توربین‌های گازی؛ طراحی، ساخت و بهره‌برداری از ماهواره‌ها؛ حمل و نقل برقی؛ فناوری‌های مرتبط با Waste to Energy؛ هوشمندسازی نیروگاه‌ها با استفاده از IOT، تجهیزات نفت و گاز و صنایع هوایی از محورهای این همکاری خواهند بود.
 
 
 
 
پنج شنبه ٣ بهمن ١٣٩٨ - ١٦:٤٦
فایل ضمیمه


خروج