اخبار > برگزاری اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور در رشته هواپیمای مدل رادیو کنترل

 


برگزاری اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور در رشته هواپیمای مدل رادیو کنترل

انجمن ورزش‌های هوایی رئیس کمیته مدل با اعلام این مطلب گفت: در راستای اجرایی کردن تقویم ورزشی سال ۱۳۹۸ کمیته مدل انجمن ورزش‌های هوایی فدراسیون انجمن‌های ورزشی تصمیم گرفت با همکاری کانون هوانوردی ایران (نماینده رسمی فدراسیون جهانی ورزش‌های هوایی FAI ) و با حمایت مرکز همکاری‏های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری، برای نخستین بار نسبت به برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در رشته مدل اقدام کند. حمید ریحانی با بیان قدمت و سابقه فعالیت ورزشکاران رشته مدل در کشور گفت: فعالیت علاقمندان این رشته در ایران با قدمتی بیش از ۶۰ سال، وظیفه هدفمندسازی و ساماندهی اقدامات رشته مفرح مدل را بیش از پیش ایجاب می‌کند. ازاین‌رو پس از مساعدت انجمن ورزش‌های هوایی در راه‌اندازی کمیته مدل بر آن شدیم تا با برنامه‌ریزی و تدوین تقویم عملیاتی در دو بخش آموزش و مسابقات، نظام‌مند کردن فعالیت رشته مدل را اجرایی کنیم. 
 
رئیس کمیته مدل در ادامه افزود: بدیهی است با توجه به حمایت‌هایی که از سوی مراجع بالادستی نسبت به این رشته اعمال می‌شود و از سویی بستر مناسب و علاقمندان بسیاری که رشته مدل در سراسر کشور دارد، تحول و پیشرفت در آن با در نظر گرفتن و محور قراردادن شرایط توسعه پایدار در ورزش، آینده روشن و خوبی پیش رو خواهد داشت.
 
وی در پایان با ابراز امیدواری به فضل خداوند در توفیق دستیابی به اهداف تعیین شده تصریح کرد: برنامه‌های آموزشی و مسابقاتی کمیته مدل در سال ۹۸ به تناوب اجرایی خواهد شد و برای اولین حرکت به مناسبت هفته دولت "نخستین دوره مسابقات قهرمانی کشور در ماده هواپیمای کشی p-30 " را در دستور کار داریم که انشاالله در روز جمعه هشتم شهریور ماه جاری به میزبانی شهر تهران با نظارت و حمایت انجمن ورزشهای هوایی کشور برگزار خواهد شد.
 
 
پنج شنبه ٧ شهريور ١٣٩٨ - ١٦:١٩
فایل ضمیمه
تعداد دانلود
تعداد نمایش : 65

خروج