اخبار > ساخت ورق‌های PVC با کاربرد خاص

 


ساخت ورق‌های PVC با کاربرد خاص

ورق‌های ویژه PVC امروزه بطور گسترده‌ای در سیم کارت‌های تلفن همراه، کارت‌های ملی، بانکی، سوخت، مترو و غیره به کار می‌رود. این کارت‌ها از چند لایه ورق ویژه PVC که در هریک تراشه‌های الکترونیکی به کار برده می‌شود، تشکیل می‌شوند. ساخت ورق‌های ویژه PVC کارآمد، با مقاومت مکانیکی، انعطافپذیری و سایشی لازم و با مقاومت نوری، رطوبتی و ضدآلایندگی، برای رفع نیاز کشور در این زمینه، ضروری است.

با عنایت به اهمیت توسعه فناوری در پیشرفت صنایع کشور و همچنین جهت‌دهی مجموعه‌های توانمند داخلی به‌سوی رفع نیازهای فناورانه، ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت، از فعالان این حوزه دعوت می‌نماید با در نظر گرفتن موارد 3گانه زیر، نسبت به تنظیم و ارسال پیشنهاد‌های همکاری خود به این ستاد اقدام نمایند.

1-موضوع طرح:
تولید ورق‌های PVC با کاربرد خاص
2-هدف طرح:
فرموله کردن ساخت، در مقیاس آزمایشگاهی و کارگاهی ورق‌های PVC و سپس تولید در مقیاس پایلوت.
3-شاخص‌های اختصاصی طرح:
اعلام آمادگی برای مشارکت از سوی یک واحد صنعتی مرتبط به طرح، موجب کسب امتیاز و همچنین اولویت‌دهی به طرح دریافتی می‌شود.

در این فراخوان از شخصیت‌های حقوقی (شرکت‌ها، دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و ...) دعوت می‌شود؛ که در ارتباط با موضوع مورد اشاره در بند 1، پیشنهاد‌های خود را حداکثر تا تاریخ 98/9/30، از طریق بخش ارسال طرح در سایت این ستاد، ارسال نمایند. تمامی متقاضیان علاقه‌مند و توانمند، می‌توانند پس از مطالعه راهنمای ارسال طرح در سایت ستاد، ابتدا در سامانه اطلاعات فعالان ثبت‌نام نموده و سپس پیشنهاد خود را با تکمیل فرم کاربرگ نهایی پیشنهاد طرح، ارسال نمایند.

لازم به ذکر است که استفاده از حمایت‌های این ستاد منوط به تائید نهایی طرح پس از انجام ارزیابی، بررسی‌ و داوری‌های لازم می‌باشد. تکمیل و ارسال کاربرگ نهایی پیشنهاد طرح به معنای پذیرش قطعی و دریافت حمایت نخواهد بود.

در صورت بروز هرگونه مشکل در تکمیل و یا ثبت اطلاعات در سایت ستاد، می‌توانید با دفتر ستاد به شماره 22414193-021 داخلی 1211، تماس حاصل نمایید.

منبع خبر

 

يکشنبه ١٧ آذر ١٣٩٨ - ١٥:٤٨
فایل ضمیمه


خروج