واژه های کلیدی

 
اخبار حاوی کلید واژه (تستا)

راه‌اندازی نمايشگاه نيازمندی‌های صنايع در شهرك‌های صنعتی بزرگ كشور در راستای تعميق ساخت داخل و جايگزينی واردات

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان این‌که حتی در سخت‌ترین شرایط همچون کرونا که بسیاری از صنایع دنیا را با تعطیلی مواجه کرد، تولید در ایران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تعطیل نشد، گفت: برنامه‌ریزی برای کاهش ارزبری و توسعه عمق داخل قطعات و ماشین‌آلات در صنایع لبنی در دستور کار وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار دارد.

ارائه‌ نیازهای فناورانه ۹ دستگاه در نمایشگاه "تستا"

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی: در طول این نمایشگاه ۹ نشست برای ارائه نیازمندی‌های ۹ نهاد برگزار خواهد شد و شرکت‌هایی که موفق به انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با این نهادها شوند، از حمایت‌های صندوق برخوردار خواهند شد.

انعقاد ۷۴۰ میلیارد تومان قرارداد برای داخلی سازی قطعات خودرو

مقیمی معاون امور صنایع وزیر صمت، در حاشیه اولین نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید، از انعقاد قراردادهایی به منظور داخلی سازی قطعات خودروهای پرتیراژ کشور به ارزش ۷۴۰ میلیارد تومان، بین قطعه‌سازان و صنعت خودرو خبر داد. با اجرایی شدن این قراردادها، ارزبری تولید خودروهای داخلی، در طول یکسال حدود ۸۵ میلیون یورو کاهش خواهد یافت.

برگزاری نمایشگاه تقاضای ساخت و تولید ایرانی (تستا)، سوم تا ششم دی ماه 1397

در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، نمایشگاه «معرفی تقاضای ساخت و تولید تجهیزات، قطعات، مواد و سیستم‌های مورد نیاز صنایع» با هدف شناسایی و معرفی نیازمندی‌ها و متصل‌نمودن آنها به توانمندی‌های فناورانه داخلی موجود در مراکز تحقیقاتی، پژوهشگاه‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان، در تاریخ 3 الی 6 دی‌ماه سال جاری در محل سالن 7 و 27 نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌گردد.


2 صفحه بعدی >>